In dit weekoverzicht kun je alles lezen over het tweede deel van onze meivakantie. We zijn nog heerlijk op de camping, waar ik mijn puber amper zie en mijn tiener veel heeft paardgereden. Wil je weten wat we nog meer hebben gedaan? Lees dan snel verder.
Maandag
Koningsdag of niet, ook nu ga ik gewoon sporten als ik wakker ben. Net als thuis krijg ik er op de camping ook extra energie van.

Overigens bestaat mijn ontbijt wel uit een oranje tompouce en heerlijke American pancakes.

Mijn tiener mag weer lekker rijden. Ze mag op Rambo en heeft het weer prima naar haar zin.

’s Middags mogen we met onze campingvriendin mee naar stal toe, want haar paard moet uit de wei gehaald worden. Mijn tiener mag haar paard poetsen en ook nog longeren.

Mijn puber is er ook hoor, maar die zien we eigenlijk nauwelijks. Om precies te zijn alleen voor het eten. Hij heeft vandaag broodje hamburger gemaakt en die smaakt echt heerlijk.

Dinsdag
Mijn tiener mag vandaag rijden op Goldie en dat vindt ze echt heel leuk, want op Goldie mag ze altijd iets harder werken.

Ik geniet lekker van de rust en ga verder in mijn boek.

Vanavond zorg ik zelf voor het avondeten. Ik maak alles klaar voor een poke bowl en die stellen we aan tafel lekker zelf samen.

Na het eten en de afwas ga ik nog heerlijk een rondje lopen in de avondzon.

Woensdag
Ook voor vandaag staat er een workout op de planning. Kimberley heeft het qua uitzicht wel beter voor elkaar dan ik, zo op Ibiza.

Het is echt al heerlijk buiten dus daar nemen we het maar van.

Mijn tiener mag op Billie rijden vandaag. Hij is één van haar lievelingspony’s hier op de camping, dus dat is altijd goed.

Ik ga al lekker ’s middags een rondje wandelen. Dit keer pak ik het klompenpad, waarbij ik langs een groot bijenhotel loop, waar het aardig druk is.

Het is echt superlekker weer en helemaal om te wandelen.

Als ik terug kom ga ik lekker kleuren, tot we gaan eten.

Mijn puber bakt de hamburgers en ik maak de rest. Goede samenwerking zo.

Donderdag
De kinderen liggen nog lekker op bed en ik word ondertussen wakker in de voortent met thee en mijn boek.

Mijn tiener mag vandaag ook rijden, wat eigenlijk een gelukje is, want we zijn haar vergeten op te geven, maar er is iemand afgemeld. Ik chill vandaag bij de tent. Ik zit even helemaal niet lekker in de wedstrijd. Gelukkig is mijn campingvriendin er en krijg ik van haar een hele dikke knuffel, die ik wel heel erg goed kan gebruiken.
Voor het avondeten maak ik een simpele pasta, maar daar worden ze hier altijd heel blij van.

Als mijn campingvriendin terug op de camping is, komt haar jongste ineens met een bosje bloemen aanzetten. Voor mij, omdat ik niet zo lekker in mijn vel zit. Te lief gewoon.

Na een gezellige avond is het tijd om te gaan beginnen in een nieuw boek.

Vrijdag
Het gaat niet echt heel makkelijk vandaag, maar deze workout kunnen we ook weer afvinken.

Voor het ontbijt geniet ik van mijn guilty pleasure, krentenbollen met komijnenkaas.

Mijn tiener rijdt vandaag op Sterre en dat vindt ze wel heel erg leuk, want daar heeft ze nog niet op gereden dit seizoen.

Na het paardrijden gaan we samen naar Culemborg met de auto, waar we op de trein naar Utrecht stappen. We gaan samen naar de Kreadoe toe. Waar we na een uurtje wel uitgekeken zijn. De stands waar ik iets zou willen kopen zijn onwijs druk en ik word bij één stand zelfs aan de kant geduwd door mensen. Mensen die mij kennen weten dat ik er dan ook meteen klaar mee ben. Gelukkig zit Hoog Catharijne aan de overkant en wandelen we daar op ons gemak naar toe. We shoppen wat kleding voor mijn tiener en ze kan eindelijk naar de K-Pop store toe, want die zit daar ook. Als één van haar idolen er staat (op karton) dan moet ze daar natuurlijk wel mee op de foto.

Rond half drie gaan we met de trein terug naar Culemborg en daarna weer naar de camping toe.

Voor het avondeten maak ik nacho’s en die zijn echt heerlijk.

Zaterdag
De ochtend begin ik lekker alleen met een bakkie en een boek.

Uiteraard mag mijn tiener ook vandaag weer paardrijden en mag ze op Lien.

Ik geniet na het paardrijden van even niks en het heerlijke weer.

Ik ga lekker wandelen en loop dit keer ook weer door de velden langs het klompenpad.

Uiteraard kijken we vandaag de sprintrace, waarbij Max vijfde wordt.

De kinderen hebben gala vanavond en worden met de tutti frutti express opgehaald, om daarna naar de disco gebracht te worden.

Wij kijken de finale van Wie is de Mol en daar hoort een borrel bij uiteraard.

Zondag
De laatste dag van de vakantie alweer en ik ben er nog helemaal niet aan toe om weer naar huis te gaan. Gelukkig hebben we vandaag nog.

Mijn puber bakt een lekker eitje voor het ontbijt.

Het is niet echt fantastisch weer, maar ik vermaak me, als ik alles in gepakt heb, prima met mijn stiften en kleurboeken.

En dan is het toch echt tijd om weer naar huis te gaan. Gelukkig is de Formule 1 naar voren gehaald, waardoor we hem met zijn drieën kunnen kijken.

We eten lekker makkelijk, want mijn puber heeft friet met snacks gehaald bij de snackbar.

Niks zo fijn als na de vakantie thuis komen en in een schoon bed te kunnen slapen.

Hoe was jullie week? Ik lees het graag in de reacties.
