Zochten we vorig jaar nog naar lichtpuntjes door meerdere keren weekenden weg en op vakantie te gaan, gooien we het dit jaar over een hele andere boeg en ziet de planning er toch wat anders uit. In deze blog vertel ik je over onze plannen voor weekendjes weg en de vakanties.

Weekendje Boshoek
Het allereerste uitje wat voor dit jaar op de planning staat is een weekendje weg naar recreatiepark Boshoek. Mijn vriendin won dat weekend via Mama’s meisje en wij mogen met ze mee. Het is al even geleden dat we een weekend weg gingen met onze gezinnen, maar we hebben er echt enorm veel zin. Gelukkig is het al snel dus dat is wel fijn.
Op de camping
Vorig jaar is camping De Vergarde met Hemelvaart en Pinksteren ons zo goed bevallen, dat we er dit jaar weer heen gaan. Alleen dan niet alleen maar die twee lange weekenden, maar het hele voorseizoen, want ik heb vorig jaar zomer een voorseizoensplek daar geboekt. Het seizoen start al in maart en ik kijk daar echt naar uit. Al vind ik het ook wel spannend met hoe het allemaal zal gaan, want er moet ook nog wel gevoetbald worden. De kinderen kijken er sowieso enorm naar uit, want voor hun is het gewoon een onwijs fijne plek om te zijn met een zwembad, pony’s en vriendjes. Daarbij zijn er ook vrienden van ons en heb ik heel veel zin om tijd met hun door te brengen daar. Vorig jaar was dat in die twee weekenden ook erg fijn en gezellig.
Gardameer
Na poging 380 van boeken en weer annuleren heb ik nu wederom onze favoriete camping geboekt. Ik heb er wel echt heel lang over getwijfeld of we het wel zouden moeten doen, maar we gaan naar het Gardameer toe. Hoewel ik het liefste met de caravan zou zijn gegaan, zie ik dat qua rijden echt niet zitten. Het is voor het eerst dat ik met de kinderen zo’n lange afstand ga rijden en dan zou het ook voor het eerst echt alleen geweest zijn met de caravan. Dat voelt voor mij gewoon niet oké. Gelukkig zijn er op deze camping ook genoeg stacaravans, dus heb ik er daar één van geboekt. Mijn vriendin en haar gezin staan ook een week op de camping met ons, dat wordt ook weer gezellig en bijzonder. We gaan een wens van Erik in vervulling laten gaan. Nu maar duimen dat er niks tussen komt, want de afgelopen jaren hebben we al vaker moeten annuleren.
Wintersport
Als het aan ons ligt gaan we met kerst weer lekker skiën, want ja nu we een keertje zijn geweest hebben we het wintersportvirus te pakken. Helaas zijn we daarvoor wel afhankelijk van Estivant. Het pension waar we nu zaten stopt ermee en een alternatief is er helaas nog niet. We zouden ook in de carnavalsvakantie kunnen gaan, maar dan zijn we met de kerst gewoon thuis. Niks tegen onze dierbaren, maar het vieren van kerst of eigenlijk het niet vieren ervan, met zijn drieën in Oostenrijk, is ons onwijs goed bevallen en zolang ik het me kan veroorloven, wil ik het gewoon heel graag zo doen. Fingers crossed dus dat ze een ander pension vinden waar we ook weer net zo kunnen genieten van de wintersport als afgelopen kerst.
Wat er verder op ons pad komt dit jaar weet ik natuurlijk niet, maar dat maakt het ook wel weer leuk. Niet alles hoeft strak gepland te worden. Daarnaast zijn deze uitjes ook niet gratis en heb ik ook nog andere wensen, waar ik voor wil sparen. Hebben jullie al plannen gemaakt voor weekendjes weg en vakanties?

Mariek, die carnavalsvakantie is natuurlijk GEEN optie hé!!! Want het mooiste feest van het jaar kan jij helemaal niet missen toch Hier alleen 2 weken zomervakantie geboekt! Heerlijk!
Auteur
Hahaha zou niet durven Sil! En het heeft ook zeker niet mijn voorkeur hoor. Dus gewoon heel hard duimen dat kerst gewoon doorgaat. Heerlijk vooruitzicht al voor de zomervakantie 🙂
Wat leuke plannen.
Auteur
Dank je wel, we hebben er ook echt zin in
Heerlijke vooruitzichten marieke. Hier gaan we met de kinderen 4 dagen naar valencia om te voeren dat we 40 zijn/worden dit jaar. Ook gaan we weer 2,5 week naar Frankrijk.
En verder nog niet veel op de planning, maar met 3 sportende kinderen is het soms best een uitdaging een gaatje te vinden om er nog even extra op uit te trekken.
Auteur
Aaah ook al heerlijke plannen gemaakt. En snap ik hoor, want is hier net zo met sporten.