Diamonds are a girls best friend zong Marilyn Monroe al in de jaren zestig. Nu zijn echte diamanten natuurlijk niet te betalen, maar een mooi sieraad doet niet onder wat dat betreft. Zeker de sieraden van Kaya sieraden komen toch goed in de buurt.
Van kleins af aan
Draag ik al sieraden. Volgens mij was ik vier of vijf toen ik oorbellen kreeg. En ook droeg ik zo’n heel schattig ringetje met een lieveheersbeestje. Van mijn moeder kreeg ik haar bedelketting toen ik zes was, al had ze dat beter niet kunnen doen, want ik beet alle bedels kapot. Eeuwig zonde natuurlijk. Ik heb hem wel bewaard, maar kan hem nooit meer doorgeven aan Giulia.
Ringen
Naast mijn verlovings- en trouwring prijkt er sinds kort ook een derde ring aan mijn hand. De ring is niet zomaar een ring, maar eentje die speciaal is gemaakt voor mij door Kaya Sieraden. Omdat er ook roségoud in mijn trouwring zit, koos ik voor een roségouden vergulde ring. De ring bevat de namen van de kinderen en hun geboortestenen. Daarnaast prijken er aan iedere kant ook nog twee zirkonia’s.
Kaya sieraden
Je hebt vast al eens ergens iets gelezen over Kaya sieraden. Deze sieraden worden stuk voor stuk allemaal met de hand gemaakt door Tanja, eigenaresse en ontwerpster van Kaya sieraden.
Goed doel
Ondanks dat het zelf maken van sieraden zeer bewerkelijk is, ligt de prijs vrij laag. En dan met de wetenschap dat er van ieder sieraad ook nog een percentage aan een goed doel gegeven wordt, zodat ze ook wat terug doet voor kansarme kinderen. Met het bedrag wat ze stort kan een kind één week naar school. Wat echt super is natuurlijk.
Winnen
Wil jij ook zo’n mooie ring of een ander gepersonaliseerd sieraad? Dan heb je geluk, want ik mag een cadeaubon weggeven ter waarde van 50 euro.
Wat moet je doen?
- Laat hieronder in de comments weten dat je meedoet en wat jij zou kopen van de cadeaubon.
- Volg Kayasieraden op Facebook en Instagram, zoals altijd niet verplicht natuurlijk, maar zou wel heel lief zijn.
- Volg me op Facebook, Pinterest en Instagram. Dit is niet verplicht, maar zou ik wel superleuk vinden.
- Laat een geldig emailadres achter als je reageert in de comments, anders kan ik je geen mail sturen. Voor de privacygegevens verwijs ik je graag naar de privacyverklaring.
- Beantwoord de mail binnen 72 uur, anders zal ik een andere winnaar kiezen. Voor meer informatie, lees de disclaimer.
- De winactie loopt tot en met woensdag 28 november.
- Donderdag 29 november zal ik de winnaar een mailtje sturen en zet ik ook de winnaar op mijn blog.
En de winnaar is:
Danielle!! Gefeliciteerd!! Je hebt een mailtje van me ontvangen.
Ik heb zelf al het een en ander van kaya sieraden en zou daarom iets voor mijn dochter uitzoeken omdat ze bijna haar communie doet!
Vol enthousiasme doe ik mee met de winactie Ik zou heel erg graag de Gepersonaliseerde Ketting ‘Vervlochte Cirkels ‘in een mix van zilver / rose / goud willen winnen, zodat ik daar vol trots mijn 3 kleinkinderen op kan laten graveren
Wat een enorme keuze aan prachtige dingen. Ik zou gaan voor 2 mooie kettingen, die ik zelf kan dragen en als mijn dametjes ooit het nest verlaten aan hen mee kan geven.
Ik denk dat het “to the moon and back”-kettingen worden. Voor Sterre met sterren, voor Lune met een maan.
Onwijs gave actie, ik maak graag kans (:
Heb altijd al een mooie armband willen hebben met de namen van mijn vijf kleinkinderen er aan.
Dit is mijn kans om mijn hartewens in vervulling te laten gaan.
Zo zijn mijn kleinkinderen altijd bij mij.
Ik heb geen facebook (privéredenen), maar volg Bloglovin en heb geliked en geloved.
IK doe graag mee.
Wat een prachtige winactie! Ik doe heel graag mee! Ik zou heel graag ons pleegdochtertje verrassen met een gegraveerde ketting met de namen van haar twee mama’s, haar biologische mama en van mij haar pleegmama. Een herinnering dat het goed is zoals het is, dat het ok is dat ze van ons allebei houdt en dat we samen van haar houden!
Daarbij zou ik dan nog kiezen voor een ringetje zilver flower met het kleurrijke bloemetje om haar eraan te herinneren dat ze al die kleuren in zich heeft en mag bloeien zoals ze zelf graag wil! <3
Mooi zeg, ik gun het u heel erg!
Graag zou ik een subtiel geboorte sieraadje uitzoeken voor onze mini one die straks komen gaat. Dit lijkt mij zo gaaf voor later ❤️
Ik doe zeker mee en zou gaan voor de Gepersonaliseerde Ring ‘Classy Beauty’ met de namen van onze tweeling Lucas en Eva 😀
Ik zou in eerste instantie op zoek gaan naar nieuwe oorbellen voor mijn dochtertje. Ze heeft nu ringetjes in en die zijn haar te klein. Een goedkoop alternatief (van ali express) krijgt ze ontstoken oortjes van dus ik zoek goede, zilveren oorbelletjes voor haar. Daarna moet ik even kijken wat er nog voor leuks te krijgen is en misschien kan ik ook nog wel wat leuks vinden voor mijn oudste dochter
wauwie <3 ik ben gek op Kaya sieraden. er prijkt al een hele mooie ring om mijn vinger. Maar je kunt nooit genoeg hebben toch?
ik zou mooie oorbellen uitzoeken: https://www.kayasieraden.nl/nl/zilveren-creolen-eenhoorn-copy.html
mooie stoere armband https://www.kayasieraden.nl/nl/gepersonaliseerde-leren-armband-vervlochten-copy.html
en een verrassing <3 https://www.kayasieraden.nl/nl/surprise-bag.html
ik doe heeel graag mee! Ik vind onder andere de kinder oorbelletjes zo leuk met de veertjes zo leuk voor ons dochtertje Ylva
Wauw, wat zou dat een mooi cadeautje voor mezelf zijn. Ooit heb ik al een mooie moeder/dochter-set gehad van Kaya maar helaas ben ik mijn armband kwijt en is die van miin oudste dochter te klein geworden. Nu zou ik het tegoed besteden aan de zilveren set ‘Cute’ + ‘Speechless’ met graveerbedel. Kan ik daar mooi de namen van m’n 2 mooie meiden op laten graveren.
Ps. Beide volgend op Instagram en Facebook
Zeker ken ik ze mijn geliefde ketting komt hier vandaan… En heb al tijden mijn hart verloren aan een zilver armbandjes set ❤
Oh wat een mooie ring en geweldig €50 shoptegoed. Dat zou ik heeeel graag winnen, want ik wil heel graag weer oorbellen en mijn dochtertje (3) mag als ze vier jaar wordt ook oorbelletjes uitzoeken! Hebben we afgesproken, dus zou mooi passen!
Ik had dat schattige lieveheersbeestringetje trouwens ook 😉 nostalgie
doe graag mee voor mijn kleindochter die mag er iets moois voor uitkiezen
shoptegoed altijd leuk, mijn kleindochter doet volgend jaar haar plechtige communie en zou daar een mooi sieraad voor willen uitzoeken
Ik doe heel graag mee voor mijn dochter. Zij word 4 december 9 jaar en met deze cadeaubon zou ik haar kunnen verrassen met een mooi sieraad. Iets dat ze nooit meer zal vergeten!
De kindersieraden vind ik echt geweldig.
Zou lekker gaan shoppen voor mijn meiden.
De https://www.kayasieraden.nl/nl/kaya-sieraden-zilveren-oorbellen-paardjes.html zou ik sowieso kopen . Mijn jongste meid is gek op paarden
De geboortesteen sieraden zijn echt super mooi!
Ik volg Kayasieraden op Facebook en Instagram.
✅
Ook volg ik jou op Facebook, Pinterest en Instagram.
✅
oohh, ze hebben zulke mooie sieraden bij Kaya, ik zou ook voor zo’n mooie ring met geboortestenen en namen van mijn beide jongens gaan, supermooi!!
Als ik win zal ik een set kopen een met ketting, oorbellen en ring!
Wat een mooie ring heb je uitgezocht! Ik vind gepersonaliseerde sieraden altijd erg mooi, het heeft echt een betekenis voor je! Zelf zou ik als ik zou winnen dan ook een mooi sieraad voor mijn moeder kopen, voor de feestdagen. Ik denk dat ik haar daar wel mee kan verrassen! Misschien wel een moeder-dochter sieraad bijvoorbeeld!
Een mooie nieuwe ring zie ik wel zitten! Mijn verlovingsring is voor de 3e keer kapot. .Dus wel willen maar niet meer laten maken, misschien kan ik hier een mooie vervanger vinden! !
Ik doe mee en ik zou kopen: de kinderoorbellen en de set Rood vosje en de Mom and me armbanden Flower!
Wie niet waagt wie niet win. Ik zou gaan voor een bedelarmband en laat dan mijn 3 volwassen kids ieder een bedel uitzoeken die voor hun een betekenis heeft.
Ik zou een mooie bedelarmband uitzoeken. Die wilde ik als kind altijd al, maar het is er nooit van gekomen en dan zoek ik er mooie bedeltjes bij als symbool en met de naam van mijn kinderen
Gaaf! Ik doe heel graag mee. Afgelopen zaterdag is ons 3e dochtertje geboren. De geboortesteen sieraden vindt ik erg mooi. Dus ik zou daar iets van uitkiezen. Een mooie ring denk ik
Wauw super. Ik wil ook graag mijn kansje wagen. Om met dit prachtig shop tegoed de mooie zilveren parel armband te mogen kopen. Met de naam van mijn zoontje brent in het infinity teken gegraveerd. Brent is een kindje die anders is en zo zou ik hem toch dicht bij me dragen. Deze armband is super mooi apart uniek en stijlvol https://www.kayasieraden.nl/nl/kaya-sieraden-zilveren-parelarmband-infinite-love
Een sieraad is altijd leuk! Ik zou heel graag een armbandje of ketting willen hebben met de naam van onze hond! Ik heb al een sieraad met de namen van mijn kinderen . Ik wou eigenlijk een.tatoo willen met zijn naam maar dat gaat eigenlijk een beetje ver. Misschien ooit. Hij hoort tenslotte ook bij de familie . Ik volgde al
Sieraden zijn altijd goed.
Mijn dochter gaat zondag afzwemmen voor haar zwemdiploma A.
Haar grootste wens was dat ze dan als beloning gaatjes in haar oren zou krijgen.
Dus ik zou haar heel graag blij maken met die leuke oorbellen van eenhoorns en regenbogen die Kaya sierraden heeft.
En dan blijft er bij ene cadeaubon van maar liefst 50 euro, ook nog genoeg over voor een mooie armband voor mezelf. Zo’n infinity armbandje met een bedel met de namen van mijn kinderen eraan vind ik erg mooi en speciaal.
Inderdaad, ook erg fijn dat er een percentage naar een heel goed doel gaat!
Leuk! Ik denk dat het een ring wordt
Oh wat leuk, een armbandje voor het geval ik de mijne weer kwijtraak of in het beste geval om af te wisselen
Wat leuk! Ik ga sowieso voor nieuwe oorbellen 🙂
Prachtig! ik zou zelf geld bijleggen en voor ring “Together” gaan <3
Mooie sieraden hebben ze, hier kun je elke moeder/vrouw blij mee maken! Een moeder en dochter armbandje staat nog op mijn wensenlijstje, ik heb al een paar mooie gespot!
Wauw zo gaaf. Zulke mooie sieraden bij Kaya. Ik doe graag mee voor een gepersonaliseerde ketting. Met de namen van onze 2 kindjes. Dat zou ik heel speciaal vinden.
Wauw! Ik zou zo’n mooie ring met de namen van m’n kinderen willen ❤️ Ik droeg altijd m’n trouwring, maar sindskort is m’n vinger te dun en verloor ik ‘m constant bijna.. M’n verlovingsring was ik al een keer kwijtgeraakt.. Dus mijn vingers zijn nu helemaal leeg. Genoeg plek voor zo’n mooie ring dus!
Ik zou ook voor een mooie ring gaan!
Wat ontzettend leuk….een cadeautje voor mezelf!
Oooh woow ik zou graag voor een moeder dochter armband gaan
Facebook: An Na
Ik zou graag een armbandje willen met de namen van mijn gezin
Ik doe graag mee en zou een sieraad met de naam van de kinderen uitzoeken