Week van Marieke 41-2024 – trigger , cupping en complimentje

Het was echt een onwijs drukke week. Niet alleen thuis was het hectisch, maar ook op het werk was het goed druk. Het was verder wel een fijne week, ondanks dat ik door een trigger ineens overvallen werd door gemis, mocht ik weer een rondje cupping ondergaan en kreeg ik een complimentje. Je leest het allemaal in een nieuwe week van Marieke.

Maandag

Na een weekend wat minder goed op eten gelet te hebben, wil ik dat nu wel weer doen. Ik heb gelukkig genoeg groenten om de tekorten van het weekend goed aan te vullen, samen met de yoghurt aioli dip is dit wel echt een vullende lunch.

Voor het avondeten maak ik bietenstamppot en hoewel er commentaar komt van mijn olijke duo, gaat het er in als zoete koek.

Na de voetbaltraining gaan de kinderen douchen en naar bed toe. Voor mij is het dan tijd om op de bank te ploffen en mijn weekoverzicht af te maken. Uiteraard wel met een bakkie.

Vandaag begin ik, voor dat ik ga slapen, in deel 2 van de Water & Vuur serie van Ryanne Veldkamp.

Dinsdag

Aan het einde van de middag mag ik me melden voor de echo in het ziekenhuis. Ik ben wat vroeg, maar waar ik denk een volle wachtkamer aan te treffen is het er helemaal leeg. Ik word nog voor de afgesproken tijd binnen geroepen en na een onderzoek van vijf minuten mag ik weer gaan.

Woensdag

Het was een drukke werkdag en na het werken ga ik meteen aan de slag met het eten, want er mag ook weer getraind gaan worden.

Tijdens de voetbaltraining ben ik weer even lief voor mezelf geweest. Ik heb namelijk weer heerlijk op de behandeltafel van Eva van L’eef Beauty gelegen voor een heerlijke combinatie massage (bindweefsel, cupping en ontspanning). Voordat ze begint, hebben we altijd een kort gesprekje, dit keer ook even over Erik. Eenmaal op de tafel is de herinnering die ik heb gedeeld, tezamen met de rustgevende muziek en de dan nog, lauwe handen van Eva op mijn rug, genoeg om een trigger te zijn voor mijn gevoel, zodat er een traan ontsnapt.

Donderdag

Het is een kantoordag vandaag en ik ben er al lekker op tijd. Even lijkt het er op dat ik helemaal alleen zit aan mijn blok, maar gelukkig komt één van mijn collega’s ook gezellig op kantoor werken vandaag.

Stiekem moet ik altijd een beetje lachen om mijn olijke duo. Ze vinden het stom op de bso, maar ondertussen vermaken ze zich altijd prima. En dan vooral met allerlei dingen die ik ze inderdaad liever op de bso zie doen. Verven, mijn olijke duo en mijn geduld zijn namelijk geen goede combinatie.

Als ik in bad zit, hoor ik mijn puber ineens aan me vragen wat ik op mijn schouder heb zitten. Cupping heeft me goed gedaan en voor het eerst sinds ik dit laat doen heb ik er zichtbare plekken aan over gehouden.

Vrijdag

Het is weer tijd voor de schoolrun. Vandaag hebben de kinderen ook een voorstelling en mijn tiener speelt een beer, daarom heeft ze alvast oorwarmers op.

De eerste was zit in de wasmachine en de retourpakketjes zijn in orde gemaakt. Nu maar eens bedenken of ik zin heb om iets te doen, want vooralsnog is dat namelijk nog niet zo.

Uiteindelijk besluit ik om mijn laptop aan te slingeren en tot aan de lunch ben ik bezig met de boekenblog van de maanden juli en augustus.

Hoe een baaldag ineens om kan slaan tot een happy gevoel, alleen door een compliment van een vriendin? Nou vrij snel dus, want hoe leuk is het om te horen te krijgen dat je er leuk uit ziet. Die woorden doen veel met me, zeker nu ik weer kleding aan kan die al een tijdje alleen maar in de kast heeft gelegen. En zeg nou zelf, wie wordt er nu niet blij van shoppen in zijn eigen kast? Ik in ieder geval wel.

Mijn tiener en ik hebben bloemen uitgezocht en samen hebben we besloten een gemengde bos bloemen vol germini’s mee te nemen.

Samen met mijn tiener speel ik een paar potjes pesten, die ik allemaal verlies. De queen of cards is niet meer geloof ik.

We eten vandaag lekker makkelijk, op verzoek van de kinderen, een broodje carpaccio en zoete aardappel paprika soep.

Ik heb vanavond in eens een hele spontane online plakdate en dat is echt heel erg gezellig.

Zaterdag

Goedemorgen, het is weer heel erg vroeg, maar vandaag is de laatste wedstrijd van de eerste fase. Ze hebben er in ieder geval zin in.

Vandaag heb ik een cheatday en daar hoort pizza bij, gewoon omdat het kan en omdat je niet altijd op hoeft te letten.

Samen met mijn olijke duo kijk ik naar Holland’s Got Talent. Wat ik echt alleen maar kijk vanwege de jury en hun chemie. Ok en ik moet toegeven dat er ook echt wel goede acts bij zitten.

Normaal ga ik niet twee keer in de week in bad, maar nadat ik vanmorgen langs de lijn heb staan coachen in de kou, krijg ik het al de hele dag niet warm. Hopelijk werkt een warm bad wel.

Zondag

Het is vandaag een beetje rennen en vliegen met het ontbijt, maar op dit soort ontbijtjes ga ik op zondagochtend ook gewoon heel erg goed.

De kinderen hebben namelijk vandaag hun tweede skiles en die is echt wel heel erg leuk. Ze moeten doen alsof één kant van de baan de lift omhoog is en dan achter elkaar aan skiën. Het is echt geweldig dat ze er net zo van genieten als ik.

Aangezien ik gisteren de taken voor vandaag al heb gedaan, kan ik nu lekker op de bank hangen met een dekentje, nieuwe bol garen, een bakkie en de serie Nobody wants this. Waarvan ik de hype nog niet zo goed begrijp trouwens, maar misschien komt dat nog wel.

Voor het avondeten heb ik zuurvlees uit de vriezer gehaald. Wat na zachtjes opwarmen ook nog steeds lekker is. Zeker met pommes duchesse en rode kool.

Bij Albert Heijn in het dorp hebben ze nu ook de red velvet slofjes en die heb ik niet kunnen weerstaan. Van mijn puber krijg ik een gebakje als toetje.

Als de kinderen op bed liggen, ga ik aan de slag met het weekoverzicht en kijk weer een aflevering De beste zangers. Ik ben van iedereen onder de indruk, maar Claude raakt me wederom.

Vanavond ga ik in deel 3 beginnen van de Water & Vuur serie. Ik vind dit soort series dus heerlijk weglezen. Dus ben benieuwd wie er in deel 3 de ware liefde gaan vinden.

Hoe was julie week? Ik lees het graag in de reacties.

Volg me ook op Facebook, Instagram en Pinterest

Volg:
Delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.