Week van Marieke 28-2024 – Lego, bioscoop en truckspotten

De eerste vakantieweek van de kinderen is alweer achter de rug, maar het was wel een week vol leuke dingen. Zo bouwden we alle drie Lego, gingen we naar de bioscoop en mocht mijn puber komen truckspotten op een plek waar hij dat al heel lang wilde doen. Je leest het allemaal weer in een nieuwe week van Marieke.

Maandag

Eindelijk heeft mijn tuttebel genoeg gespaard om de squishmellow te kopen die ze al eerder heeft gezien. Ze is er helemaal happy mee.

En niet alleen mijn tuttebel is helemaal happy. Bij Kruidvat is de collectie van Hello Kitty echt de deur uitgevlogen. Gelukkig heeft Notino.nl nog wel het een en ander, dus heb ik toch nog geluk. Hier word ik dus echt heel blij van.

Terwijl ik aan het scrollen was op de site van Notino, heb ik ook nog deze leuke make-up collectie van Harley Quinn gevonden. Ze wordt mijn alter-ego voor carnaval, dus kon ik dit natuurlijk niet niet kopen.

Samen met mijn tuttebel ga ik na het avondeten lekker een rondje wandelen en zij bepaalt de route. We lopen ruim drie kilometer.

Dinsdag

Vandaag ben ik al lekker op tijd op kantoor en heb ik de lift eens een keer voor mezelf. Dat vraagt natuurlijk om een lift selfie.

Omdat mijn tuttebel me niet wil missen vandaag heeft ze een hartje op mijn hand getekend. Zo ben ik toch bij haar in de buurt.

Tussen de middag wandel ik lekker een rondje om even mijn hoofd leeg te maken.

Ik mag weer in een nieuw boek beginnen en dit keer niet zomaar een boek. Het is namelijk release day van het boek van Tamara Postma. En ik kan niet wachten om er in te beginnen. De recensie lees je binnenkort op mijn blog.

Woensdag

Vandaag komt met de post dit boek van Bettina Holwerda binnen en ik ben hier echt heel erg benieuwd naar. Ik vind haar zo leuk en ja ze is niet de enige roze chaoot.

Ondertussen ben ik lekker aan het werk en ben ik helemaal blij met mijn lipgloss van Hello Kitty.

Mijn tuttebel is met haar vriendinnetje bij de bieb toverdrank aan het maken en heeft het echt heel erg naar haar zin.

Terwijl zij lekker bezig is, vermaakt mijn puber zich ook prima met de Harry Potter collectie van Lego uit de kast. Toch handig zo’n moeder die Lego spaart, maar het nog niet heeft gebouwd.

’s Avonds kijken we uiteraard naar de halve finale. Helaas maak ik een foto van deze drie heren, waarvan ik achteraf wel spijt heb, omdat ze onze finale gewoon gestolen hebben. Of ik de scheids eeuwige jeuk en te korte armen heb gewenst? Jazeker!

Donderdag

Door mijn werk heb ik helemaal geen tijd gehad om foto’s te maken. Zelfs niet van het eten, wat maar goed is ook, want de friet smaakt echt helemaal niet.

Vrijdag

Die biologische klok kan ik vandaag wel vervloeken. Is het de eerste vrijdag van de vakantie dat ik uit kan slapen, ben ik gewoon al veel te vroeg klaar wakker. Enige voordeel is dat ik in alle rust verder kan gaan bouwen aan mijn Lego project, want de kinderen slapen nog. Al komt mijn tuttebel een halfuur later uit bed en gaat ze ook verder met haar eigen project.

Met de kinderen ga ik even richting Etten-Leur, waar ik onder andere deze zonnebloemen koop, want ja van de zon buiten hoeven we het niet te hebben.

Deze leukerds kon ik ook niet laten staan. Hier word je toch vrolijk van?

Vorig jaar hebben we een mooi pakket gekregen van lieve leukerds waar ook twee bioscoop bonnen in zaten. Dus vandaag gaan we eindelijk de bioscoopbonnen maar eens inwisselen. Ik kom eigenlijk nooit in Pathe, maar aan deze relax seats kan ik wel wennen hoor.

De kinderen zijn helemaal enthousiast over de film, die ook wel echt heel erg leuk is. En voor iedereen die Dylan Haegens niet zo leuk vindt en de film daarom niet wil zien. Hij heeft een kleine rol in de film.

Mijn Lego project is helemaal af en hier word ik dus ook echt heel erg blij van, deze Simba is zo ontzettend leuk en schattig. Nu wil ik ook een Timon en Pumba van Lego.

Zaterdag

Tijdens het huishouden doen maak ik meteen weer even wat ruimte op de plank in mijn werkkamer. Al is deze nu wel echt vol, want de planten ga ik er niet weg halen.

Zondag

We hebben een heerlijke chilldag en als ik geappt wordt door een kennis om bij zijn vrachtwagen te komen kijken, kan ik dat, met een truckspotter in huis, natuurlijk niet weigeren. Helemaal niet omdat het bij het bedrijf is waar hij echt heel graag wil truckspotten.

Als we terug komen heb ik echt helemaal geen zin meer om te koken. Gelukkig hebben we ook allerlei lekkere dingen in huis voor een zondagmiddagborrel met een film. Vandaag kijken we The Lion King met de echte dieren.

Als de kinderen na het eten en de film nog buiten gaan spelen, wandel ik nog lekker een rondje.

Hoe was jullie week? Ik lees het graag in de reacties.

Volg me ook op Facebook, Instagram en Pinterest

Volg:
Delen:

2 Reacties

  1. 21 juli 2024 / 10:18 am

    Wat een fijn e weekje.
    En wat heerlijk al die lego.
    Hier zijn we ook lego fan, de Simba ga ik dinsdag van mijn man krijgen.
    Hij zelf koop dan weer een sportauto van lego en zo zijn we allemaal blij.
    P.s; je kan nu op mijn blog zien welke tattoos ik heb 😉

    • Marieke
      Auteur
      21 juli 2024 / 9:18 pm

      Oh wat goed dat je Simba van je man krijgt. Veel bouwplezier.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.