Stiekem leek het afgelopen week wel vakantie, alleen met het verschil dat er toch nog een aantal dagen gewerkt werd. Ik werd bij fysiotherapie even behoorlijk met mijn neus op de feiten gedrukt, de camping was weer heerlijk en het wandelen schoot er hier en daar goed bij in. Je leest het allemaal weer in een nieuw weekoverzicht.
Maandag
De kinderen hebben deze week ook nog vakantie en voor hun bestaat de dag vooral uit hun kamers opruimen en buiten spelen, terwijl ik hard aan het werk ben. Het avondeten houden we lekker simpel vandaag, omdat ik eigenlijk geen zin heb om te koken.

De kinderen spelen lekker buiten na het eten en ik ga een rondje wandelen, even lekker voor de tweede keer mijn benen strekken na een hele dag werken.

Dinsdag
Vandaag breng ik de kinderen naar de bso toe en werk ik zelf de hele dag op kantoor. Tussen de middag wandel ik met mijn collegaatje een rondje. Na het avondeten ga ik ook weer een rondje wandelen, terwijl de kinderen zich wederom buiten vermaken. Wel mag ik me ook nog melden bij de fysiotherapie vanavond, aangezien ik al een ruime week hoofdpijn heb die niet weg wil gaan. Volgens de fysiotherapeute kan dit zomaar fysieke rouw zijn wat er nu uitkomt en dat is iets wat ik nou weer niet had verwacht, omdat ik dit keer juist het rouwen ben aan gegaan. Ze gaat er vanuit dat er twee à drie behandelingen nodig zijn om mijn spieren in schouders, nek en rug weer los te krijgen.

Woensdag
Het is weer campingtijd en vandaag komt ook mijn vriendin langs met haar gezin en dat is wel heel erg gezellig.

Ook de meiden zijn heel erg blij dat ze elkaar vanmiddag hebben gezien.

’s Avonds ga ik nog even gezellig bij mijn vriendin zitten om een bakkie te doen en dat is wel erg gezellig. Daarna is het tijd om mijn bed op te zoeken en nog even te lezen.

Donderdag
Mijn tuttebel mag weer rijden, alleen is ze niet zo blij met de pony waar ze op rijdt. De pony is nogal langzaam, maar ja je kunt niet alles hebben.

Na een ochtendje zwoegen in de voortent om wat stokken te vervangen en toe te voegen, is het even tijd voor mezelf en ga ik lekker lezen. Op de een of andere manier ben ik op de camping drukker dan thuis. Waar gaat het mis?

De kinderen willen graag pastasalade eten, dus maak ik dat klaar en de schaal gaat weer schoon leeg.

Vrijdag
In tegenstelling tot gisteren is ze vandaag wel blij. Rambo en mijn tuttebel zijn een goede combinatie en dat is ook te zien als ze lekker mag draven.

Mijn tuttebel maakt een selfie van ons en die is wel heel erg leuk.

Ik wandel op de camping te weinig en dus besluit ik alsnog een rondje te gaan wandelen over de camping.

Zaterdag
Wakker worden met de zon is nooit erg. De vraag is echter hoelang de zon schijnt vandaag.

Ook vandaag mag mijn tuttebel weer rijden. Dit keer op Goldie en dat vindt ze ook wel leuk, maar Rambo is toch het allerleukste om op te rijden.

Soms is regen op de camping niet erg, soms is nu. Het is tijd voor de sprint race en uiteraard kijk ik daar naar. Max weet de tweede sprint van dit seizoen ook te winnen.

Het avondeten is echt een combinatie die alleen op de camping kan, maar het gaat schoon op, dus ik denk dat het wel goed zit.

De kinderen gaan vanavond lekker op tijd naar bed toe, want gisteren is het heel erg laat geworden. Ik kijk zelf nog de kwalificatie en als Max pole heeft gepakt ga ik ook lekker mijn bed op zoeken.

Zondag
Na nog een dagje aanrommelen op de camping, gaan we rond de klok van vier naar huis toe. We ruimen alles op, de eerste was gaat in de machine en ik maak eten. Daarna gaan de kinderen nog lekker buiten spelen en ga ik meteen een rondje lopen, want dat doe ik echt veel te weinig als ik op de camping ben. Daar moet echt verandering in komen.

Het is weer sportavond. Feyenoord speelt tegen PEC Zwolle en wint met 5-0. Daarna is het tijd voor Formule 1, waar we eindelijk weer eens een spannende race te zien krijgen.


Wat leuke foto’s;
Wat leuk dat je dochter geliefd is met een ponny.
Ik hou er ook van
Heerlijk weer zo’n weekje, maar inderdaad ben je wel meer bezig met van alles hè.
Het paardrijden van Tuttebel moet ze dat vooraf bespreken?
Jullie bordjes zien er weer fantastisch uit!
Auteur
Ja ze moet zich inderdaad voor iedere dag aanmelden om te rijden.