Week van Marieke 13-2022 – covid training, sneeuw en weekendje Landal

Het weekoverzicht komt wat later online dan wat je normaal van me gewend bent, maar daar was een goede reden voor. Wij hebben namelijk enorm genoten van afgelopen weekend, want we waren even lekker een weekendje naar Landal Hoog Vaals in Zuid-Limburg. Uiteraard deden we nog meer afgelopen week en dat lees je allemaal weer in een nieuwe week van Marieke.

Maandag

Na een ochtendje werken ga ik op de bank lekker verder met lezen. Ik heb het overduidelijk nodig om even bij te komen van de eerste keer vijf uur werken.

De kinderen moeten trainen vanavond en aangezien het heerlijk weer is, wil ik naar de voetbal wandelen. Daarom maak ik alvast tegen de klok van vijf roerbaknoedels met garnalen.

Na het eten zijn we even gek aan het doen en maken mijn tuttebel en ik selfies.

Ook zet ik mijn mannen nog op de foto, die ook selfies aan het maken zijn. Ziet er altijd erg grappig uit vind ik.

Dinsdag

Vanmorgen vroeg las ik een berichtje van school, wat gisteravond gestuurd was, dat mijn bink vandaag thuis mag blijven in verband met een zieke juf en geen vervanging. Hij vermaakt zich prima met de e-reader en leest een tijdje.

Ondertussen kan ik zelf ook even in alle rust ontbijten en eten voordat ik weer mag gaan werken.

Zodra ik ga werken komt mijn bink gezellig bij me aan tafel zitten en maakt hij wat huiswerk wat hij in de online leeromgeving kan doen. Als ik op een gegeven moment vraag wat hij zit te doen, blijkt hij spelletjes te spelen. Ik heb geen kind aan hem, dus maak er verder geen probleem van.

Woensdag

Vandaag mag ik me melden bij de fysio voor de covid training en het gaat op zich nog best lekker. Mijn tuttebel is gezellig mee, omdat ze anders alleen thuis is en daar vind ik haar nog net te jong voor. De training gaat beter dan vrijdag.

Donderdag

Vandaag heb ik lekker wat me-time. Ik mag weer naar de pedicure toe en dat was wel heel erg nodig.

We hebben een paar kleine stuiterballen in huis vanavond, want we gaan bijna een weekend weg en dus zijn ze lekker druk.

Vrijdag

Moeder natuur haalt echt de slechtste 1 april grap ooit uit, er ligt namelijk sneeuw als we wakker worden. Gelukkig is het niet zo heel veel, waardoor ons weekendje weg niet in gevaar komt.

De kinderen gaan nog lekker even een ochtendje naar school toe en uiteraard moeten we een winters tafereeltje in april wel even vastleggen natuurlijk.

Als de kinderen naar school gebracht zijn, zet de man me af voor mijn fysiobehandeling. Het sporten gaat lekker. Het lukt me zo waar om ruim 7,5 minuut te fietsen op het tempo dat ik vol moet houden. De trainingen op de apparaten die ik daarna moet doen gaan ook echt een stuk beter. Al ben ik na afloop wel versleten.

We rijden rond tien voor half één weg van school, want we gaan eindelijk weer naar onze happy place, Zuid-Limburg.

De kinderen genieten volop van de aanwezigheid van Opa en Oma Vrachtwagen. Opa wordt zelfs voorgelezen door de kinderen uit de Donald Duck.

’s Avonds gaan we iets doen wat we normaal thuis nooit doen, omdat het dan nog dagenlang daar naar ruikt, gourmetten. Het is echt lang geleden dat we dat gedaan hebben. En na een kleine tegenslag, iets met stoppen die er uit sloegen nadat het gourmetstel aan gedaan werd, hebben we heerlijk gegeten.

Na het eten gaan de kinderen nog in bad en aangezien ijs altijd kan, krijgen ze als toetje lekker een ijsje in bad.

Zaterdag

Waar er gisteren weinig tot geen sneeuw lag in Limburg, worden we vanmorgen gewekt in een winter wonderland met best nog wat sneeuw.

We doen deze ochtend lekker rustig aan en er wordt heerlijk gelezen door de oudste en de jongste in het huisje.

We besluiten nog even lekker de benen te strekken en ik zoek een heerlijke wandelroute uit, die voor iedereen te doen is. We wandelen door het heuvellandschap van Eys-Gulpen-Wittem.

Daarna gaan we lekker opwarmen bij Shoko in Simpelveld, waar mijn bink American pancakes met banaan, chocoladesaus en kinderbueno eet.

Als we terugkomen ga ik lekker in bad met een heerlijke bathbomb van Lush. Ik heb een van mijn favorieten in bad gegooid, de rose gold.

De heren des huizes hebben een heerlijk haardvuur gemaakt terwijl ik in bad lag. Het is heerlijk warm in het huisje.

Opa en Oma sturen de man en mij op datenight. Als we naar de auto wandelen, komen we een magnolia tegen. Ik word zo blij van die boom, die zou ik ook wel in de tuin van ons nieuwe huis willen hebben.

We gaan eten bij Ristorante Giuseppe in Kerkrade. Eén van mijn favoriete restaurants sinds ik voor het eerst in Kerkrade kwam. Jammer genoeg is de bediening vanaf het nagerecht wat minder goed dan daarvoor. Het eten is zoals altijd weer helemaal geweldig. We hebben allebei carpaccio als voorgerecht en daarna heeft de man verse pasta met scampi’s en ik verse ravioli met scampi’s. Het lijkt bijna hetzelfde, maar het is volledig anders en echt superlekker.

Zondag

Geen weekendje weg zonder dat er kwartet mee gaat. Mijn olijke duo is heerlijk aan het kwartetten als wij uit bed komen.

Nadat de kinderen gisteravond al met opa en oma gingen zwemmen, gaan wij vandaag ook nog even met ze mee. Aangezien ik nieuwe inkt heb, mag de man met ze zwemmen en kijk ik langs de kant toe.

De man en ik halen na het zwemmen beneden in het dorp nog vlaai voor de lunch.

Aan het einde van de middag gaan we gezellig bowlen met zijn allen. Oma wint uiteindelijk het potje. Op naar revanche voor de volgende keer.

Aansluitend gaan we uiteten met zijn allen. We kunnen namelijk Limburg niet verlaten zonder dat we friet zuurvlees hebben gegeten. Toen we in 2020 op Landal Hoog Vaals waren, gingen we lunchen bij de Zwarte Madonna en omdat het zuurvlees daar toen zo goed was, gaan we daar nu ook eten. Wederom eten we superlekker en smaakt het zuurvlees nog beter dan vorig jaar op de camping.

De kinderen krijgen ook nog een ijsje met een verrassing na.

Ik sluit de avond af met een heerlijk warm bad met wederom een bathbomb van Lush, dit keer de nieuwe Think Pink bomb.

Wat hebben jullie de afgelopen week gedaan? Ik lees het graag hieronder in de reacties of Instagram of Facebook.

Volg me ook op Facebook, Instagram en Pinterest

Volg:
Delen:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.